Loading...

Podstawowym zadaniem Adpol Trade Sp z o.o. jest dążenie do spełniania rosnących wymagań klientów z zapewnieniem maksymalnej efektywności i ekologicznych standardów wszystkich procesów firmy. Zadowolenie klientów i ich zaufanie do naszych produktów  jest kierunkiem  rozwoju firmy. 
Jesteśmy producentem i dostawcą stolarki okiennej, drzwiowej, ogrodów zimowych i  fasad  w konstrukcjach drewnianych,  drewniano-aluminiowych i aluminiowych oraz  budynków prefabrykowanych  i   ekranów drogowych w konstrukcjach drewnianych.

 Ponad 25-letnie doświadczenie w produkcji opartej na podstawowym ekologicznym surowcu jakim jest drewno gwarantuje, że we wszystkich naszych produktach, na każdym etapie ich produkcji, wybieramy optymalne rozwiązania gwarantujące wysoką jakość. Z całą pewnością możemy powiedzieć o sobie, że jesteśmy Firmą świadomą ekologicznie, gdyż w procesie produkcyjnym stosujemy wyłącznie ekologiczne materiały dostosowane do specyficznych warunków eksploatacji poszczególnych produktów. To zapewnia długie, bezusterkowe ich użytkowanie, a co za tym idzie - zadowolenie klienta.

Naszą dewizą jest : wysoka jakość za rozsądną cenę.

Zapraszamy do odwiedzenia naszych stron produktowych oraz zapoznania się z naszą ofertą.
 Jeżeli nie znajdziecie Państwo produktu dla siebie, skontaktujcie się z nami,  a postaramy się spełnić Państwa oczekiwania.